MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 9726085
nr 972 6085
Byrå
1880-tal, längd: 105 cm, djup: 57 cm, höjd: 86 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
400 kr
Såld:
800 kr
måndag 3 augusti 2015
kl 18:21:17
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr